Contact

Onze gegevens

Don Bosco Halle, Lenniksesteenweg 2, 1500 Halle

Tel. 02 356 29 49 

info@donboscohalle.be 

Fax. 02 363 09 81

Leerlingensecretariaat

Tel. 02 363 09 77

secretariaat@donboscohalle.be

ICT

ict@donboscohalle.be 

Tel. 02 356 29 49

Directieleden

Ludwig Vlogaert

Directeur

ludwig.vlogaert@donboscohalle.be

Tel. 02 363 09 70

Philip Van Hamme

Technisch directeur

philip.van.hamme@donboscohalle.be

Tel. 02 363 09 80

Wim Verdeyen

Pedagogisch directeur

wim.verdeyen@donboscohalle.be

Tel. 02 363 09 71

Veerle Tordeurs

Adjunct-Directeur

Graadcoördinator 1ste graad

veerle.tordeurs@donboscohalle.be

Tel. 02 363 09 73

Jeroen Hofmans

Adjunct-Directeur

Graadcoördinator 2de graad

jeroen.hofmans@donboscohalle.be

Tel. 02 363 09 74

Lore Pierreux

Adjunct-Directeur

Graadcoördinator 3de graad

lore.pierreux@donboscohalle.be

Tel. 02 363 09 72

Kris Weemaels

Adjunct-Directeur

Graadcoördinator BSO

kris.weemaels@donboscohalle.be

Tel. 02 363 09 75

Hilde Jamaels

Directie Competentiecentrum

hilde.jamaels@donboscohalle.be

Tel. 02 356 22 36

Technisch adviseurs

Onze technische school wordt geleid door een aantal technische vakmensen die de leerkrachten ondersteunen en een visie ontwikkelen voor de nieuwe ontwikkelingen in de industrie.

Pascal Noël-Dero

Bouw pascal.noel-dero@donboscohalle.be

Geert Degauquier Elektriciteit TSO geert.degauquier@donboscohalle.be

Walter Ots Grafische afdeling walter.ots@donboscohalle.be

Wim Borguinon Multimedia wim.borguinon@donboscohalle.be

Soen Mollaert Mechanica soen.mollaert@donboscohalle.be

Geert Danneels 1ste graad geert.danneels@donboscohalle.be

Kim Timperman Elektriciteit Duaal/BSO kim.timperman@donboscohalle.be

Francis Berteloot Grafische afdeling francis.berteloot@donboscohalle.be

Jan Rossignol Houtafdeling jan.rossignol@donboscohalle.be

Leerlingenbegeleiding

In onze school wordt de leerlingbegeleiding en de opvolgcoördinator beschouwd als de motor van de GOK-werking. Ze fungeren als tussenpersonen tussen leerling en leerkracht, leerkracht en ouder, leerkracht-leerling-ouder-studieleider (en externen).

An Lanckriet

1ste graad

Tel. 02 356 29 49 

Koen Mathieu

2de graad TSO

Tel. 02 356 29 49 

Bieke Monnoye

2de – 3de graad BSO

Tel. 02 356 29 49

Philip Deneve

CLW

Tel. 02 356 22 36

Nancy Raes

1ste graad

Marielle Demaegd

3de graad TSO

Tel. 02 356 29 49

Renathe Van der Biest

Opvolgcoördinator BSO

Nancy Hanssens

Tewerkstellingsbegeleiding CLW

Tel. 02 356 22 36

CLB

Elke erkende school in Vlaanderen werkt samen met een centrum voor leerlingenbegeleiding (CLB). Onze rechtstreekse contactpersonen vind je hieronder.

Algemene gegevens

Ninoofsesteenweg 7 1500 Halle

Tel. 02 356 55 23 

info@clbhalle.be

1ste graad

Betty Van Wiele .    Tel. 0491/34 49 79

TSO

Annelies Walravens .     Tel. 0490/44 27 14

BSO

Betty Van Wiele      Tel. 0491 34 49 79

BUSO / CLW

Sven Timmermans .    Tel. 0490/44 27 15

X